Z nami przygotujesz się do egzaminu zawodowego pod okiem doświadczonych praktyków prawa i sprawdzonych wykładowców.
Stawiamy na praktyczne przygotowanie: konkretne kazusy, zajęcia na żywo, spersonalizowane wsparcie. Wiemy, czego potrzebujesz, bo sami przeszliśmy tę drogę.
Nasz kurs odbywa się w całości online, co oznacza, że możesz uczyć się z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Nie musisz martwić się o dojazd ani ograniczenia czasowe.
Wszystkie szczegóły odnośnie zajęć na żywo, dostępu do nagrań oraz materiałów będą dostępne dla Ciebie w jednym miejscu - platformie kursanta.
Każde z zajęć jest nagrywane, co daje Ci możliwość powrotu do materiałów w dowolnym momencie. Nie przegapisz żadnej lekcji, nawet jeśli coś Cię powstrzyma od udziału w danej chwili.
Otrzymasz nieograniczony dostęp do wszystkich nagrań i materiałów z kursu do 15 kwietnia 2025, dzięki czemu masz mnóstwo czasu na powtórki i dogłębną analizę.
Na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, przekażemy Ci szczegółowe informacje na temat harmonogramu, treści zajęć i innych istotnych aspektów kursu.
Zebraliśmy odpowiedzi na pytania, które najczęściej pojawiają się odnośnie kursu, harmonogramu czy sposobu nauczania. A jeśli czegoś zabrakło - jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Sprawdź opinie kursantów, którzy w ubiegłym roku podeszli do egzaminu zawodowego po przygotowaniach z nami.
Kurs jest podzielony na 5 modułów oraz nowość 🎉:
szkolenie z szybkiego wyszukiwania orzeczeń w trakcie egzaminu.
Dla Twojego komfortu wszystkie spotkania na żywo będą nagrywane oraz udostępnione na dedykowanej platformie, umożliwiając dalszą naukę.
Sędzia Sądu Apelacyjnego w Poznaniu, w przeszłości także sędzia delegowany do Sądu Najwyższego. Przez wiele lat uczestniczył w zespołach tworzących zadania na prawnicze egzaminy zawodowe - sędziowski, adwokacki i radcowski. Prowadzi wykłady m.in. dla sędziów, prokuratorów, adwokatów i radców prawnych. Autor publikacji pt. "Apelacja w postępowaniu karnym. Część I - czynności przed wniesieniem apelacji", która ukazała się w 2020 r. Uczestniczył w wielu zespołach powołanych do przygotowania projektów ustaw (m.in. zmian w Kodeksie karnym, w Kodeksie postępowania karnego, czy też w Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia), a niektórym z nich przewodniczył.
Członek Wrocławskiej Izby Adwokackiej. Karnista. Prowadzi szkolenia dla prawników. Znany w social mediach jako “poPrawnie”.
Od 2013 roku członek Izby Adwokackiej w Warszawie, od 2017 roku stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Od 2014 roku zawodowo związana z Kancelarią Prawną Noriet – Zagajewska i Wspólnicy, w której skupia się na praktykowaniu w obszarze prawa cywilnego i rodzinnego oraz bieżącej obsłudze firm. Wykładowca aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie oraz organizator szkoleń i wykładowca z zakresu prawa cywilnego oraz procesów frankowych.
Doktor nauk prawnych, radca prawny, od 2012 roku pracuje w Katedrze Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 1.10.2019 r. – na stanowisku adiunkta. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa i postępowania administracyjnego. Jest również opiekunem Koła Naukowego Marketingu Prawniczego UMK, z którym co roku organizuje Ogólnopolską Konferencję “marketing_prawniczy 2.0”. Prowadzi również zajęcia dla aplikantów radcowskich, dzieli się wiedzą publikując na łamach Gazety Prawnej i swojego bloga "Odwołanie od decyzji", występuje na licznych konferencjach naukowych. Z sukcesami prowadzi fanpage na Instagramie „Pani od Admina”.
Radczyni prawna, partnerka w kaneclarii DGTL LAW, przedsiebiorczyni, szkoleniowiec. W social mediach możecie ją znać jako “Poprawa o prawie”. Mówi o sobie, że w pracy prawnika, chce łączyć profesjonalizm z empatią.
Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Adwokatury, adwokat specjalizujący się w sprawach karnych.
Członkini Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, współzałożycielka Kancelarii,,Sadowska & Stachowiak’’ z siedzibą w Poznaniu. Dyrektor Filii Instytutu Studiów Podyplomowych we Wrześni, wykładowca w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wrześni. Współwłaścicielka firmy ,,NN Projekt’.
Członek Wrocławskiej Izby Adwokackiej. Karnista. Prowadzi szkolenia dla prawników. Znany w social mediach jako “poPrawnie”.
Q&A z mecenas Natalią Sadowską i Krzysztofem Krupą – jak wykorzystać ostatnie dwa tygodnie przed egzaminem zawodowym, o czym pamiętać, co z sobą wziąć na termin, jak przebiega egzamin i wiele więcej!
Porównaj opcje i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.
Poniżej znajdziesz odpowiedz na najczęściej zadawane pytania, które pojawiły się przy okazji pierwszej edycji kursu do Egzaminu Zawodowego.
Chcemy odpowiedzieć na każde z Twoich pytań i rozwiać wszelkie wątpliwości. Napisz do nas na kontakt@legalcamp.pl